CIR030FFP-28-6S-F80
pregled izdelka
Številka dela: CIR030FFP-28-6S-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CIR030FFP-28-6S-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 818 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030FFP-28-6S-F80
Številka dela CIR030FFP-28-6S-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 3POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 818 pcs Podatkovni list CIR030FFP-28-6S-F80.pdf
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-6 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 80A Končna debelina - parjenje -