CIR030FFP-32A-48P-F80
pregled izdelka
Številka dela: CIR030FFP-32A-48P-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 48POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: CIR030FFP-32A-48P-F80.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 408 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030FFP-32A-48P-F80
Številka dela CIR030FFP-32A-48P-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 48POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408 pcs Podatkovni list CIR030FFP-32A-48P-F80.pdf
Voltage Rating 200VAC, 250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A48 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 48
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 48 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -