CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 38POS PNL MT
Podatkovni listi: CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 816 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO
Številka dela CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 38POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 816 pcs Podatkovni list CIR030RVFP-40A-38S-F80-T89VO.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-A38
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 38 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polychloroprene Ingress Protection Environment Proof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 38 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Material spenjanja oreškov, plating -