CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO
pregled izdelka
Številka dela: CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 60POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO.pdf2.CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 701 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 701 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO
Številka dela CIR030RVFP-40A-60P-F80-T89VO Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 60POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 40-A60
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-5015, CIR Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 60 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Proof Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell