CIT-F80-16
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIT-F80-16
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka TOOL INSERTION
Podatkovni listi: 1.CIT-F80-16.pdf2.CIT-F80-16.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 439 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIT-F80-16
Številka dela CIT-F80-16 Proizvajalec Cannon
Opis TOOL INSERTION Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 439 pcs Podatkovni list 1.CIT-F80-16.pdf2.CIT-F80-16.pdf
Vrsta orodja Insertion Tool Serija -
Druga imena CITF8016
ICIT-F80-16
Q9965750
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki Circular Contacts, 0.3 ~ 1.5mm²
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIT-F80-20
CIT-F80-20
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: TOOL INSERTION
Na zalogi: 419 pcs
Prenesi:
RFQ
CIT-0
CIT-0
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: TOOL INSERTION
Na zalogi: 182 pcs
Prenesi: CIT-0.pdf
RFQ
CIT-PS-CTA-22
CIT-PS-CTA-22
Proizvajalci: Cannon
Opis: 2D / CTA KIT AWG 22 TIP/HANDLE
Na zalogi: 4262 pcs
Prenesi: CIT-PS-CTA-22.pdf
CIT-8
CIT-8
Na zalogi: 406 pcs
Prenesi: CIT-8.pdf
CIT-PS-CTA-24
CIT-PS-CTA-24
Proizvajalci: Cannon
Na zalogi: 5883 pcs
Prenesi:
CIT-PS-CTA-28
CIT-PS-CTA-28
CIT-KPTC-20
CIT-KPTC-20
Opis: CIT-KPTC-20
Na zalogi: 488 pcs
Prenesi: CIT-F80-12.pdf
CIT-MDS
CIT-MDS
Opis: MDSM & MDS INSERTION TOOL
CIT-PS-CTA-26
CIT-PS-CTA-26
CIT-16
CIT-16
Opis: INSERTION TOOL
Prenesi: CIT-16.pdf
CIT-4
CIT-4
Na zalogi: 187 pcs
Prenesi: CIT-4.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika