CIT-PS-CTA-24
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIT-PS-CTA-24
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka TOOL INSERTION
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CIT-PS-CTA-24
Številka dela CIT-PS-CTA-24 Proizvajalec Cannon
Opis TOOL INSERTION Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5883 pcs Podatkovni list
Vrsta orodja Insertion Tool Serija Centi-Loc
Druga imena ICIT-PS-CTA-24
Q10621218A
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Contacts, 24 AWG
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIT-PS-CTA-22
CIT-PS-CTA-22
Proizvajalci: Cannon
Opis: 2D / CTA KIT AWG 22 TIP/HANDLE
Na zalogi: 4262 pcs
Prenesi: CIT-PS-CTA-22.pdf
RFQ
CIT-PS-CTA-30
CIT-PS-CTA-30
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO CONN
Na zalogi: 5686 pcs
Prenesi:
RFQ
CIT-F80-16
CIT-F80-16
Opis: TOOL INSERTION
Na zalogi: 439 pcs
Prenesi: CIT-F80-16.pdf
CIT12
CIT12
Opis: INSERTION TOOL
Prenesi: CIT12.pdf
CITRUS-BASE-CLEANER-5GAL
CITRUS-BASE-CLEANER-5GAL
Proizvajalci: 3M
Opis: CLEANER DEGREASER ADHSV REMVL 5G
Na zalogi: 157 pcs
Prenesi: CITRUS-BASE-CLEANER-5GAL.pdf
CIT-MDS
CIT-MDS
Opis: MDSM & MDS INSERTION TOOL
Prenesi:
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: TOOL INSERTION
Na zalogi: 419 pcs
CIT-PS-CTA-28
CIT-PS-CTA-28
Na zalogi: 488 pcs
Prenesi: CIT-F80-12.pdf
CIT-PS-CTA-26
CIT-PS-CTA-26
CITRUS-BASE-CLEANER-1GAL
CITRUS-BASE-CLEANER-1GAL
Proizvajalci: 3M
Opis: CLEANER DEGREASER ADHSV REMVL 1G
Na zalogi: 644 pcs
Prenesi: CITRUS-BASE-CLEANER-1GAL.pdf
CIT-KPTC-20
CIT-KPTC-20
Opis: CIT-KPTC-20
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika