DBMA44SNMBK47F0
pregled izdelka
Številka dela: DBMA44SNMBK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 44 F NMB
  • Sporočilo
Specifikacije DBMA44SNMBK47F0
Številka dela DBMA44SNMBK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 44 F NMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1046 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMA44SNMBK47F0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 44 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 200
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMA44SNMBF0
DBMA44SNMBF0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 44 F CRIMP NMB F0
Na zalogi: 1356 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMA44SNMB
DBMA44SNMB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Na zalogi: 910 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMA44SNM
DBMA44SNM