DBMA44SNMK47F0
pregled izdelka
Številka dela: DBMA44SNMK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 44 F
  • Sporočilo
Specifikacije DBMA44SNMK47F0
Številka dela DBMA44SNMK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 44 F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1056 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMA44SNMK47F0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 44 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 200
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Vrsta kontakta Signal