DBMAE25PK87
pregled izdelka
Številka dela: DBMAE25PK87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: DBMAE25PK87.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DBMAE25PK87
Številka dela DBMAE25PK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3785 pcs Podatkovni list DBMAE25PK87.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMAE25PK87
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal