DBMK13W3PNMB
pregled izdelka
Številka dela: DBMK13W3PNMB
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 13POS
Podatkovni listi: DBMK13W3PNMB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DBMK13W3PNMB
Številka dela DBMK13W3PNMB Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1042 pcs Podatkovni list DBMK13W3PNMB.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Material školjke, Dokončaj Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (10 + 3 Coax or Power)
Tip montaže - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)