DBMK13W3SA101
pregled izdelka
Številka dela: DBMK13W3SA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Podatkovni listi: DBMK13W3SA101.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DBMK13W3SA101
Številka dela DBMK13W3SA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7109 pcs Podatkovni list DBMK13W3SA101.pdf
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMK13W3SA101
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 13 (10 + 3 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMK17W2SA101A222
DBMK17W2SA101A222
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Na zalogi: 5372 pcs
Prenesi: DBMK17W2SA101A222.pdf
RFQ
DBMK-13W3S
DBMK-13W3S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT