DCMP25X3SJA197
pregled izdelka
Številka dela: DCMP25X3SJA197
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.DCMP25X3SJA197.pdf2.DCMP25X3SJA197.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DCMP25X3SJA197
Številka dela DCMP25X3SJA197 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2092 pcs Podatkovni list 1.DCMP25X3SJA197.pdf2.DCMP25X3SJA197.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 25W3
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25 (22 + 3 Coax)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 25 (22 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A, 7.5A