DCMP27H2PJK87
pregled izdelka
Številka dela: DCMP27H2PJK87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.DCMP27H2PJK87.pdf2.DCMP27H2PJK87.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DCMP27H2PJK87
Številka dela DCMP27H2PJK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2708 pcs Podatkovni list 1.DCMP27H2PJK87.pdf2.DCMP27H2PJK87.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 27W2
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 27 (25 + 2 Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 27 (25 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A, 40A