DDMAM-50P-F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDMAM-50P-F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN DSUB PLUG 50POS HSG
Podatkovni listi: DDMAM-50P-F0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDMAM-50P-F0
Številka dela DDMAM-50P-F0 Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB PLUG 50POS HSG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4811 pcs Podatkovni list DDMAM-50P-F0.pdf
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Shell Finish Thickness - Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena 051536-0007
DDMAM50PF0
IDDMAM50PF0
IDDMAM50PF0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 500
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Vrsta kontakta Signal