DDMAM-78P-F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDMAM-78P-F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN DSUB PLUG 78POS HSG
Podatkovni listi: DDMAM-78P-F0.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDMAM-78P-F0
Številka dela DDMAM-78P-F0 Proizvajalec Cannon
Opis CONN DSUB PLUG 78POS HSG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1488 pcs Podatkovni list DDMAM-78P-F0.pdf
Shell Finish Thickness - Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena 051536-0005
DDMAM78PF0
IDDMAM78PF0
IDDMAM78PF0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 500
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Vrsta kontakta Signal