DL3-60P11C
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL3-60P11C
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DL3-60P11C
Podatkovni listi: DL3-60P11C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 949 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL3-60P11C
Številka dela DL3-60P11C Proizvajalec Cannon
Opis DL3-60P11C Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 949 pcs Podatkovni list DL3-60P11C.pdf
Serija DL Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 6
Število pozicij 60 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
natančen opis 60 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Black Panel Mount Uporaba priključka -