DL3-60PW4A
CannonCannon
DL3-60PW4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL3-60PW4A
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN 60POS ZIF WIRE WRAP PLUG
Podatkovni listi: DL3-60PW4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL3-60PW4A
Številka dela DL3-60PW4A Proizvajalec Cannon
Opis CONN 60POS ZIF WIRE WRAP PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1161 pcs Podatkovni list DL3-60PW4A.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Wire Wrap
Serija DL Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 1003-1642
DL360PW4A
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 6