KJB7T23W53PN
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T23W53PN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T23W53PN
Številka dela KJB7T23W53PN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1212 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold