KJB7T23W53SAL
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T23W53SAL
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T23W53SAL
Številka dela KJB7T23W53SAL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4073 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 53 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -