KJB7T23W53SD
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T23W53SD
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T23W53SD
Številka dela KJB7T23W53SD Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6026 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -