MDM-15PBRM7TL57
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PBRM7TL57
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A
Podatkovni listi: MDM-15PBRM7TL57.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 560 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PBRM7TL57
Številka dela MDM-15PBRM7TL57 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 560 pcs Podatkovni list MDM-15PBRM7TL57.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje - Druga imena 096512-0803
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal