MDM-15PBRPT
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PBRPT
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Podatkovni listi: MDM-15PBRPT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 722 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PBRPT
Številka dela MDM-15PBRPT Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 722 pcs Podatkovni list MDM-15PBRPT.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje - Druga imena 096512-0793
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-15PBRP-A172
MDM-15PBRP-A172
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Na zalogi: 683 pcs
Prenesi: MDM-15PBRP-A172.pdf
RFQ
MDM-15PBS
MDM-15PBS
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Na zalogi: 741 pcs
Prenesi: MDM-15PBS.pdf
RFQ
MDM-15PBRP
MDM-15PBRP
Na zalogi: 703 pcs
Prenesi: MDM-15PBRP.pdf
MDM-15PBRPT-A174
MDM-15PBRPT-A174