MDM-25SH003K
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25SH003K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE
Podatkovni listi: 1.MDM-25SH003K.pdf2.MDM-25SH003K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25SH003K
Številka dela MDM-25SH003K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1109 pcs Podatkovni list 1.MDM-25SH003K.pdf2.MDM-25SH003K.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena 096517-0100
IMDM-25SH003K
IMDM-25SH003K-ND
MDM25SH003K-ND
Število pozicij 25
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.50' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads