MDM-25SH003M2
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25SH003M2
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE
Podatkovni listi: 1.MDM-25SH003M2.pdf2.MDM-25SH003M2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25SH003M2
Številka dela MDM-25SH003M2 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1153 pcs Podatkovni list 1.MDM-25SH003M2.pdf2.MDM-25SH003M2.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje 1.50' (457.20mm) Serija MDM
Druga imena IMDM-25SH003M2
MDM25SH003M2
Število pozicij 25
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca MDM-25SH003M2
Razširjen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads Opis MICRO-D PLUG 25POS SKT 18" WIRE
Stopite v stik s finišno debelino Gold Barva Multiple
Kanali Individual Wire Leads Vrsta kabla -
Premer kabla - 2. priključek Plug, Female Sockets
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-25SH003M2-F222
MDM-25SH003M2-F222
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO 25C S 18" RBW JACKS HT