MDM-37SCBRPTL57
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37SCBRPTL57
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Podatkovni listi: MDM-37SCBRPTL57.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 320 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37SCBRPTL57
Številka dela MDM-37SCBRPTL57 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 320 pcs Podatkovni list MDM-37SCBRPTL57.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096521-0466
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-37SCBRPTL56
MDM-37SCBRPTL56
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Na zalogi: 377 pcs
Prenesi: MDM-37SCBRPTL56.pdf
RFQ
MDM-37SCBRPL59
MDM-37SCBRPL59
Proizvajalci: Cannon
Na zalogi: 356 pcs
Prenesi: MDM-37SCBRPL59.pdf
RFQ
MDM-37SCBRPT
MDM-37SCBRPT
Opis: CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR