MDM-37SCBRTL39
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37SCBRTL39
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Podatkovni listi: MDM-37SCBRTL39.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 406 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 406 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37SCBRTL39
Številka dela MDM-37SCBRTL39 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 406 pcs Podatkovni list MDM-37SCBRTL39.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096521-0772
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal