MDM-51PSM2-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51PSM2-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.MDM-51PSM2-A174.pdf2.MDM-51PSM2-A174.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 758 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51PSM2-A174
Številka dela MDM-51PSM2-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 758 pcs Podatkovni list 1.MDM-51PSM2-A174.pdf2.MDM-51PSM2-A174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 51
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection - Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Lastnosti Shielded
natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A