MDM-51PSM3-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51PSM3-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-51PSM3-A174.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 449 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 449 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51PSM3-A174
Številka dela MDM-51PSM3-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 449 pcs Podatkovni list MDM-51PSM3-A174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096522-1049
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 51 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-51PSM3
MDM-51PSM3
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT