MTB1-10SS-02
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB1-10SS-02
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO
Podatkovni listi: MTB1-10SS-02.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTB1-10SS-02
Številka dela MTB1-10SS-02 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 2245 pcs Podatkovni list MTB1-10SS-02.pdf
Vrsta žice Discrete Žični merilnik 24-32 AWG
Serija MTB Razmik vrstic -
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 095267-0055 Število vrstic 1
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG