MTB1-11SAL56-01
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB1-11SAL56-01
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO
Podatkovni listi: MTB1-11SAL56-01.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTB1-11SAL56-01
Številka dela MTB1-11SAL56-01 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 1741 pcs Podatkovni list MTB1-11SAL56-01.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija MT
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 095269-0042
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 11
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Višina izolacije - Barva izolacije -
Ingress Protection - Lastnosti Guide Pin
Tip pritrjevanja - natančen opis 11 Position Connector Through Hole, Right Angle
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Socket