MTB1-14PS-2
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB1-14PS-2
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO
Podatkovni listi: MTB1-14PS-2.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTB1-14PS-2
Številka dela MTB1-14PS-2 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 1263 pcs Podatkovni list MTB1-14PS-2.pdf
Vrsta žice Discrete Žični merilnik 24-32 AWG
Serija MTB Razmik vrstic -
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 095276-0039 Število vrstic 1
Število pozicij 14 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 14 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG