MTB1-14SAL1
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTB1-14SAL1
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO
Podatkovni listi: MTB1-14SAL1.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MTB1-14SAL1
Številka dela MTB1-14SAL1 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 1831 pcs Podatkovni list MTB1-14SAL1.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija MT
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 095275-0030
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije - Barva izolacije -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 14 Position Connector Through Hole, Right Angle
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Socket