VG95234N1-28A-63PX
pregled izdelka
Številka dela: VG95234N1-28A-63PX
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.VG95234N1-28A-63PX.pdf2.VG95234N1-28A-63PX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VG95234N1-28A-63PX
Številka dela VG95234N1-28A-63PX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 28POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4293 pcs Podatkovni list 1.VG95234N1-28A-63PX.pdf2.VG95234N1-28A-63PX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-A63 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija VG 95234, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 22A, 41A