VG95234N1-28A-63SN
pregled izdelka
Številka dela: VG95234N1-28A-63SN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Podatkovni listi: VG95234N1-28A-63SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VG95234N1-28A-63SN
Številka dela VG95234N1-28A-63SN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5063 pcs Podatkovni list VG95234N1-28A-63SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-A63 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija VG 95234, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti Shrink Boot Adapter Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 41A