CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS
Številka dela CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20059 pcs Podatkovni list CPPC8LZ-A5B6-1.8432TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SOJ, 7.62mm pitch Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 1.8432MHz natančen opis 1.8432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA