CPPC8Z-A7B6-16.0TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPC8Z-A7B6-16.0TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPC8Z-A7B6-16.0TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC8Z-A7B6-16.0TS
Številka dela CPPC8Z-A7B6-16.0TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21284 pcs Podatkovni list CPPC8Z-A7B6-16.0TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SOJ, 7.62mm pitch Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 16MHz natančen opis 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tok - Supply (Max) 45mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA