CPPT8Z-BP-49.152TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPT8Z-BP-49.152TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 49.152MHZ TTL SMD
Podatkovni listi: CPPT8Z-BP-49.152TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPT8Z-BP-49.152TS
Številka dela CPPT8Z-BP-49.152TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 49.152MHZ TTL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17385 pcs Podatkovni list CPPT8Z-BP-49.152TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SOJ, 7.62mm pitch Izhod TTL
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 49.152MHz natančen opis 49.152MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch
Tok - Supply (Max) 45mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA