CPPV7-A5BP-135.0
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPV7-A5BP-135.0
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 135.000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: CPPV7-A5BP-135.0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPV7-A5BP-135.0
Številka dela CPPV7-A5BP-135.0 Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 135.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5547 pcs Podatkovni list CPPV7-A5BP-135.0.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija CPPV7
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 135MHz
natančen opis 135MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 50mA