CA18CAN12PAM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA18CAN12PAM1
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M18 PNP NO+NC
Podatkovni listi:
Stanje zalog 640 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA18CAN12PAM1
Številka dela CA18CAN12PAM1 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M18 PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 640 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 40 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija CA
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.47" (12mm)
Frekvenca odziva 50Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Plastic Ingress Protection IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2
Kazalnik LED natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.47" (12mm) IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2 Cylinder, Threaded - M18
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CA18CAN12NAM1
CA18CAN12NAM1
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX M18 NPN NO+NC
Na zalogi: 674 pcs
Prenesi:
RFQ
CA18CAN12PA
CA18CAN12PA
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SENS PROX M18 PNP NO+NC 12MM