CA18CAN12PCDU
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA18CAN12PCDU
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M18 PNP NC+DU
Podatkovni listi:
Stanje zalog 607 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA18CAN12PCDU
Številka dela CA18CAN12PCDU Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M18 PNP NC+DU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 607 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 40 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija CA
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.47" (12mm)
Frekvenca odziva 50Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Plastic Ingress Protection IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2
Kazalnik LED natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.47" (12mm) IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2 Cylinder, Threaded - M18