CA18CLL12BP
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA18CLL12BP
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M18 NPN/PNP NO+NC
Podatkovni listi: CA18CLL12BP.pdf
Stanje zalog 418 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 418 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA18CLL12BP
Številka dela CA18CLL12BP Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M18 NPN/PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 418 pcs Podatkovni list CA18CLL12BP.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 40 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija CA
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.472" (12mm)
Frekvenca odziva 5Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
Vrsta izhoda - delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Plastic
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP68 Cylinder, Threaded - M18