CA18CLN12TO
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
CA18CLN12TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA18CLN12TO
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SENS PROX M18 SCR NO 12MM
Podatkovni listi: CA18CLN12TO.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Stanje zalog 456 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA18CLN12TO
Številka dela CA18CLN12TO Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SENS PROX M18 SCR NO 12MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 456 pcs Podatkovni list CA18CLN12TO.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 250 VAC Sklop zaključka Cable with Connector
Ščitenje Shielded Serija CA
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.47" (12mm)
RoHS Status RoHS Compliant Frekvenca odziva 10Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M18 Vrsta izhoda SCR-NO, 2-Wire
Druga imena 1864-1036 delovna temperatura -25°C ~ 80°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Kazalnik LED natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.47" (12mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M18