GDP402S220V
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GDP402S220V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GDP402S220V
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka 2P DPC SCRW TERM 40A 220VAC
Podatkovni listi: GDP402S220V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GDP402S220V
Številka dela GDP402S220V Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis 2P DPC SCRW TERM 40A 220VAC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4246 pcs Podatkovni list GDP402S220V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 187 VAC Izklop napetosti (min) 44 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija GDP Pakiranje Bulk
Druga imena 1864-1848 delovna temperatura -5°C ~ 40°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti - Ocena stika (trenutna) 40A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 220VAC Odpornost na kolut -