GDP36Z060B
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GDP36Z060B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GDP36Z060B
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 600V 36A TO247-2
Podatkovni listi: GDP36Z060B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GDP36Z060B
Številka dela GDP36Z060B Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis DIODE SCHOTTKY 600V 36A TO247-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7006 pcs Podatkovni list GDP36Z060B.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Silicon Carbide Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 36A (DC)
Napetost - razčlenitev TO-247-2 Serija Amp+™
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) No Recovery Time > 500mA (Io)
Odpornost @ Če, F 1460pF @ 1V, 1MHz Polarizacija TO-247-2
Druga imena 1560-1026-5 Delovna temperatura - spoj 0ns
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca GDP36Z060B Razširjen opis Diode Silicon Carbide Schottky 600V 36A (DC) Through Hole TO-247-2
Konfiguracija diode 100µA @ 600V Opis DIODE SCHOTTKY 600V 36A TO247-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.7V @ 36A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 600V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 135°C