IA05BSF10NCM5P
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IA05BSF10NCM5P
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M5 NPN NC PLUG
Podatkovni listi:
Stanje zalog 644 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IA05BSF10NCM5P
Številka dela IA05BSF10NCM5P Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M5 NPN NC PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 644 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Frekvenca odziva 2kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M5 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA)