IA05BSF10PCM5P
pregled izdelka
Številka dela: IA05BSF10PCM5P
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M5 PNP NO PLUG
Podatkovni listi:
Stanje zalog 675 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IA05BSF10PCM5P
Številka dela IA05BSF10PCM5P Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M5 PNP NO PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 675 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Frekvenca odziva 2kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M5 delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA)