IA08BLF15PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IA08BLF15PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M8 PNP NC CBL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IA08BLF15PC
Številka dela IA08BLF15PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M8 PNP NC CBL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1500 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.06" (1.5mm)
Frekvenca odziva 2kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M8
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Stainless Steel Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.06" (1.5mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M8