IA08BLF15PO
pregled izdelka
Številka dela: IA08BLF15PO
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka IND PROX SL M8 DC PNP NO
Podatkovni listi: IA08BLF15PO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IA08BLF15PO
Številka dela IA08BLF15PO Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis IND PROX SL M8 DC PNP NO Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1385 pcs Podatkovni list IA08BLF15PO.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.059" (1.5mm)
Frekvenca odziva 2kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M8
Vrsta izhoda PNP-NO, 3-Wire Druga imena 1864-1877
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Stainless Steel Ingress Protection IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13 Cylinder, Threaded - M8