PD30CNR60PAM5SA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNR60PAM5SA
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PHT RR 6M PNP NO+NC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNR60PAM5SA
Številka dela PD30CNR60PAM5SA Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PHT RR 6M PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1591 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija -
Metoda zaznavanja Retroreflective Razdalja zaznavanja 236.2" (6m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
delovna temperatura -25°C ~ 60°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable