PD30CNR60PASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNR60PASA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD30CNR60PASA
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka PHT RR 6M PNP NO+NC
Podatkovni listi: PD30CNR60PASA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD30CNR60PASA
Številka dela PD30CNR60PASA Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis PHT RR 6M PNP NO+NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1544 pcs Podatkovni list PD30CNR60PASA.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija PD
Metoda zaznavanja Retroreflective Razdalja zaznavanja 236.22" (6m)
Odzivni čas 500µs Izhodna konfiguracija PNP
Druga imena 1864-2123 delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Izvor svetlobe Infrared (850nm)
Ingress Protection IEC 60529 IP67 Metoda povezave Cable
Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm) Vrsta prilagajanja Adjustable, 210° Turn Potentiometer